Üye Listesi

1-KERİM ALPEREN KANLI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

2-PINAR DİNDAR(Sağlık Yüksekokulu)

3-MİNE İNCE(Sağlık Yüksekokulu)

4-FURKAN AK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

5-EDA SALDÜZ(Sağlık Yüksekokulu)

6-TUBA ERHAN(Sağlık Yüksekokulu)

7-TUBA KAPLAN(Sağlık Yüksekokulu)

8-MİNENUR AK(Sağlık Yüksekokulu)

9-BÜŞRA KARADEDELİ(Sağlık Yüksekokulu)

10-SUATNUR ŞIK(Sağlık Yüksekokulu)

11-ZEHRA KÜBRA ÇİFTÇİ(Sağlık Yüksekokulu)

12-VAHİDE GİZEM AYDIN(Sağlık Yüksekokulu)

13-HASİBE ÇAKMAK(Sağlık Yüksekokulu)

14-YAPRAK SARITEKE(Sağlık Yüksekokulu)

15-TEVHİDE MEMİŞ(Ziraat Fakültesi)

16-SEVGİ DİLBER ÖZDEN(Ziraat Fakültesi)

17-ŞEYMA OPÇİN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

18-İSMET ÖNSEL(Ziraat Fakültesi)

19-ABDUMALIK BARAHODJIEV(Veteriner Fakültesi)

20-BATUHAN MANIŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

21-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

22-ALEV BALLIKAYA(İlahiyat Fakültesi)

23-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

24-MERVE NURTEN İNCE(Ziraat Fakültesi)

25-İLKAY İMRE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

26-SÜMEYYE KARAKÖSE(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

27-YILMAZ ÖLMEZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

28-ÖZKAN DÜZCE(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

29-SEFA KAYHAN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

30-AYHAN ÇETİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

31-EGEMEN ÇELİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

32-NİRAN HEKİMHAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

33-MUHAMMET MUSTAFA ATEŞ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

34-AKİF YÜZGEÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

35-BATUHAN MUHARREM ÇALIŞKAN(Veteriner Fakültesi)

36-MEHMET GİRAY SIĞIN(Veteriner Fakültesi)

37-AKİF ERTAN EVSEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

38-KENAN ATİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

39-EMRE ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

40-CANSEL DABLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

41-FATİH BALBABA(İlahiyat Fakültesi)

42-YASİN ÖĞÜT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

43-ONUR ARSLAN(Şarköy Meslek Yüksekokulu)

44-BARAN ÇAKAN(Şarköy Meslek Yüksekokulu)

45-RECEP ÇINAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

46-CİHAN ÖZDEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

47-SEZGİN MUTLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

48-ABDULMECİT BALCI(İlahiyat Fakültesi)

49-OKAN SEZER(İlahiyat Fakültesi)

50-ÖNDER DEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

51-LATİFE ELİF YEKELER(Sağlık Yüksekokulu)

52-ALEYNA TÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

53-EDİZ KARADENİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

54-OSKAN CHASIM(Ziraat Fakültesi)

55-EMİNE DURAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

56-İSMAİL ERUL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

57-YUSUF ALABEY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

58-MURAT IŞIK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

59-ONUR GEBEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

60-AHMET CAN BECEREN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

61-BAHADIR YAŞAR ÇABUK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

62-YUSUF GÖKMEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

63-CHAMZA TSAKIR(Veteriner Fakültesi)

64-SEMİH İDİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

65-YAKUP ENES ÇELEBİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

66-ALPEREN GÜNEŞ(Tıp Fakültesi)

67-ALAATTİN ERGÜL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

68-UTKAN MENGÜ ÖZER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

69-ÖMER ÖZAYDIN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

70-YILMAZ UMUT ÜÇOK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

71-HALİLHAN AYDOĞAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

72-YAREN ECEM TERZİOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

73-MUSTAFA ÇATIK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

74-HAMZA KIRÇİÇEK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

75-TUNA DOĞAN DALGIÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

76-ENES GÖRGÜLÜ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

77-ARİF OĞUZBEY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

78-BERKANT MEHMET YAMAN(Ziraat Fakültesi)

79-OLCAY VATANSEVER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

80-BERAT DEMİRAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

81-ERAY USTA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

82-MERT CAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

83-MEHMET SONKUR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

84-FURKAN KARADEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

85-HALİT EMRE ÖZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

86-HAKAN MERCAN(Ziraat Fakültesi)

87-ÖMER ŞİMAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

88-YUSUF BERK BERBER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

89-BATUHAN AKDENİZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

90-MEHMET KACAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

91-MELİKŞAH ÖZER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

92-AYŞE NUR ŞAHBAZ(Sağlık Yüksekokulu)

93-ATAKAN SEVİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

94-HAKAN AKPINAR(Ziraat Fakültesi)

95-DOĞAN YILMAZ(Sağlık Yüksekokulu)

96-İBRAHİM DURSUN(Sağlık Yüksekokulu)

97-NİMETULLAH DENİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

98-SELÇUK TÜLÜBAŞ(Ziraat Fakültesi)

99-MUSTAFA SOFRA(Ziraat Fakültesi)

100-ERKAN AKDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

101-UFUK ÇİÇEK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

102-ONAT VARİS(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

103-MEHMET TUNAHAN KÜPELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

104-ONURHAN BAŞ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

105-MURATCAN ALTINTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

106-NUMAN BIÇAKÇI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

107-ÖMER FARUK EROL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

108-HASRET ANIL ÖZTÜRK(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

109-ALPEREN KÜPELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

110-ABDULLAH TALHA DEMİREL(Tıp Fakültesi)

111-UTKU DAĞLI(Ziraat Fakültesi)

112-MUHAMMED EMİN ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

113-GÖKHAN GÜNAYDIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

114-BATUHAN BERKE ORAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

115-NUMAN KÖKAY(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

116-GAYE GİZEM AVCIOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

117-GÖRKEM ÖZDEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

118-KEMALCAN UYGUNTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

119-BURHANEDDİN AKBABA(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

120-OĞUZHAN KARAMAN(Ziraat Fakültesi)

121-BERKAY CİHAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

122-HASAN UMUT KÖLE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

123-FURKAN ALTUN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

124-AHMET YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

125-ÇETİN SARI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

126-MEHMET ZEKİ ÖZTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

127-FAYSAL AZİZİOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

128-ENES NİŞANCI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

129-TUGAY GİRGİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

130-PINAR GÜNEŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

131-ÖZGE NUR GENÇTEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

132-IRAZ KARAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

133-SEDEF SEÇGİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

134-EMRE YILMAZ(Tıp Fakültesi)

135-HAKAN ÇAKIR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

136-ONUR YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

137-ÖZCAN GÖRMEZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

138-ALİ ASLAN(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

139-UFUK ŞİMŞEKOĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

140-ERKUT AYDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

141-CANER YİĞİT ÇİMEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

142-FURKAN YASİN ERTUĞRUL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

143-MEHMET FATİH ÖZBEZEK(Veteriner Fakültesi)

144-MERT ÖZTÜRK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

145-MERT ASLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

146-KÜBRA KOCABIYIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

147-ENES ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

148-TUĞÇE GÖK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

149-İHSAN ELİAÇIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

150-YAĞMUR AYDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

151-EBRU YILMAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

152-MUSTAFA AYDIN(Malkara Meslek Yüksekokulu)

153-DUYGU YAMAN(Tıp Fakültesi)

154-TUĞBA YİĞİT(Ziraat Fakültesi)

155-SEDAT ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

156-EMRE DOĞRAMACI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

157-EZGİ YAVUZ(Sağlık Yüksekokulu)

158-FERAT ÇİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

159-BUKET AZAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

160-EMRE YAZICI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

161-GAYGISIZ JUMAYEV(Ziraat Fakültesi)

162-SELÇUK HIZARCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

163-GÜLÇİN KARLICA(Ziraat Fakültesi)

164-OĞUZHAN KARAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

165-BERAT FURKAN PAY(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

166-MERT YIĞIN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

167-HASAN RAHMİ BEDİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

168-YASİN DOĞUKAN HEKİM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

169-HAKAN UĞURLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

170-MERT YALIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

171-BARIŞ AKINAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

172-MEHMET SELÇUK ÖZBAY(Sağlık Yüksekokulu)

173-FATMA UZUN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

174-ALPER ALBAYRAK(Tıp Fakültesi)

175-MUSTAFA BERKAY KAHRAMAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

176-CAN DOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

177-ONUR CEM KARAKOÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

178-TUGAY GÜÇEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

179-HAKAN AYDIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

180-SÜMEYYE TÜRKOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

181-FLORYA BUSE ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

182-MAHMUT NURİ ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

183-CEM MELEK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

184-TUĞÇE DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

185-RAHİM BATIKAN MAT(Ziraat Fakültesi)

186-YAREN TEZCAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

187-KEZİBAN NUR ŞİMŞEK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

188-KÜBRA GÜMÜŞAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

189-ÖZGE YÜKSEL(Ziraat Fakültesi)

190-NEZAKET SABIR(Tıp Fakültesi)

191-KEMAL TANER IŞIK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

192-OKAN İNAM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

193-DOĞUŞ CAN KAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

194-İLKE GÜLTEKİN(Ziraat Fakültesi)

195-TOLGA ASLAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

196-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

197-BARIŞ AKYÜZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

198-MERT ALPER EROĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

199-ELİFCAN AKAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

200-ASLI DARICI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

201-EBRU SEVİNÇ(Ziraat Fakültesi)

202-BARIŞ BOZKURT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

203-AHMETCAN HARMAN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

204-OZAN GÜMÜŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

205-TEVFİKCAN ULU(Ziraat Fakültesi)

206-HALİL BOZAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

207-ALEYNA ALBAYRAK(Tıp Fakültesi)

208-CEMİL AYDIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

209-ESMANUR DÖNMEZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

210-RABİA GÜNEŞ(İlahiyat Fakültesi)

211-EMİNE KAHRAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

212-KADER ÖZDEMİR(Ziraat Fakültesi)

213-HAMZA ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

214-HAVVA AKSOY(Ziraat Fakültesi)

215-HAKAN DAĞLAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

216-TÜLAY ÖZKUL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

217-BEYTULLAH TIĞLI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

218-BEYTULLAH TIĞLI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

219-BETÜL ORDU(Ziraat Fakültesi)

220-EBRAR ÜRETÜRK(Ziraat Fakültesi)

221-GUVANCH HANOV(Fen - Edebiyat Fakültesi)

222-ENİS TIKNAS(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

223-DİLAN TATLI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

224-YILMAZ DEMİREL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

225-OZAN ERGEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

226-MUHAMMET ALİ GÜNYELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

227-ELİF KALAYCIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

228-AYŞE DEMİRTAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

229-FURKAN YAVUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

230-MEHMET SARIHAN(Ziraat Fakültesi)

231-ÇAĞLA İLHAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

232-EVRİM DİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

233-ERKAN CEVHER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

234-HÜSEYİN AY(İlahiyat Fakültesi)

235-FURKAN ARSLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

236-GÜLÇİN ATİLA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

237-DAMLA ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

238-YUNUS KARACAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

239-ABDULLAH KARAKUŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

240-MUHAMMET ALİ DÜZYOL(İlahiyat Fakültesi)

241-ÖMER ABDULLAH AYDIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

242-ABDULLAH ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

243-TAYLAN KAAN ATEŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

244-MUSTAFA KADİR DEMİRCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

245-OZAN OKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

246-HÜSEYİN SERHAT DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

247-ALİ YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

248-AMIR SHOMALI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

249-MERTCAN ÖZEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

250-ÖNDER TAŞ(Sağlık Yüksekokulu)

251-HALİT DEMİRKIRAN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

252-GÖZDE AYDIN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

253-SEDANUR YILMAZ(İlahiyat Fakültesi)

254-SELİNAY ERGİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

255-MAHMUT BURAK SAYGILAR(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

256-SERHAT TUNÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

257-EMİRHAN YÜCETÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

258-EDA NUR ARSLAN(Sağlık Yüksekokulu)

259-ÜMİT ÖZDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

260-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

261-BİRCE ACAR(Sağlık Yüksekokulu)

262-VEYSEL AKSU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

263-BORA KARAGÜLMEZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

264-SEMİH ERDEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

265-BATUHAN EMRE ÖZLÜ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

266-BORA ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

267-SELÇUK GÜNDÜZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

268-KAAN BEDİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

269-UMUTCAN KOLTUK(Ziraat Fakültesi)

270-ORHAN YILDIRIM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

271-ŞÜKRÜ TAYFUN KÜÇÜK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

272-CAN KURTTEKİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

273-NAZİF BAYRAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

274-MERT CAN DEDE(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

275-ONUR ŞAHİNGÖZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

276-OZAN AYDOĞAN(Ziraat Fakültesi)

277-RAYİF KÖKSÖKEN(Ziraat Fakültesi)

278-ERSİN SÖNMEZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

279-YASİN KALAYCI(Malkara Meslek Yüksekokulu)

280-BURAK ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

281-SELDA KARAÖZBEK(Sağlık Yüksekokulu)

282-NİDA BALKAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

283-BARIŞ YURTSEVER(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

284-DOĞUŞ UZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

285-YUNUS KOCACI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

286-ÇETİN UZUN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

287-ADİL CAN GÜMÜŞ(Ziraat Fakültesi)

288-EMİNE YÜKSEL(Ziraat Fakültesi)

289-UĞUR DOĞRU(Tıp Fakültesi)

290-DİDEHAN ŞÜKRAN KÖSEOĞLU(Tıp Fakültesi)

291-DİLA ATEŞ(Tıp Fakültesi)

292-NURİ CİHAN KALFA(Malkara Meslek Yüksekokulu)

293-BURAK TAHA KULOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

294-ERKAN MOLLA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

295-ONOUR RESIT(Ziraat Fakültesi)

296-MAHMUT ARDA CÖMERTOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

297-ŞENAY ŞİMŞEK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

298-AYCAN YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

299-GÖRKEM TAŞÇI(Veteriner Fakültesi)

300-MEHMET FIRAT İNAN(Ziraat Fakültesi)

301-YAĞIZ SAVRAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

302-HÜSEYİN ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

303-OĞUZHAN SALİM(Tıp Fakültesi)

304-MUHAMMED FETHULLAH EMREAÇIK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

305-MUHAMMED ULUEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

306-DİLŞAH KİŞİN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

307-ŞAHİN KAPLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

308-FATİH YALÇIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

309-MİKAİL KARAKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

310-ÇAĞATAY BAŞBUĞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

311-ERVA SILA MERİÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

312-VOLKAN GÖKÇEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

313-MELİKE YILDIRIM(Ziraat Fakültesi)

314-SEMİH ÇELİKER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

315-EMRULLAH ALVUROĞLU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

316-AZAT ATEŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

317-İSMAİL TÜZÜN(İlahiyat Fakültesi)

318-BURAK CAN KOÇYİĞİT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

319-MERT KUTLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

320-MAHMUT DAMBASAN(Ziraat Fakültesi)

321-AYÇA YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

322-MERVE EKİNCİ(İlahiyat Fakültesi)

323-TUĞBA EŞKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

324-BURAK TALHA POYRAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

325-NEJLA AKKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

326-AKIN ÖZDİLEK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

327-OKTAY CANTÜRK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

328-İREM AR(Ziraat Fakültesi)

329-EMRE CAN SIRTIKARA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

330-ENES CHOUSEIN(Ziraat Fakültesi)

331-NİZAR OĞUZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

332-BURAK CAN YURDAGÜL(Ziraat Fakültesi)

333-GİZEM AYDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

334-SEDA AKAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

335-KEREM GÖZLÜKLÜ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

336-HİVDA YURTSEVER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

337-GAMZE KIZILYAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

338-FATİH TETİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

339-CELAL SAĞLIK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

340-SEFA YILMAZGÜÇ(Ziraat Fakültesi)

341-TAHA FURKAN KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

342-TAHA FURKAN KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

343-ATA YÜCEL(Veteriner Fakültesi)

344-ZÜBEYİR FURKAN SÖNMEZ(Sağlık Yüksekokulu)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:480