Üye Listesi

1-CANSEL DABLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

2-AYTAÇ DÜKEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

3-FATİH BALBABA(İlahiyat Fakültesi)

4-YASİN ÖĞÜT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

5-ONUR ARSLAN(Şarköy Meslek Yüksekokulu)

6-BARAN ÇAKAN(Şarköy Meslek Yüksekokulu)

7-RECEP ÇINAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

8-CİHAN ÖZDEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

9-SEZGİN MUTLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

10-ABDULMECİT BALCI(İlahiyat Fakültesi)

11-OKAN SEZER(İlahiyat Fakültesi)

12-ÖNDER DEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

13-LATİFE ELİF YEKELER(Sağlık Yüksekokulu)

14-ALEYNA TÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

15-EDİZ KARADENİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

16-OSKAN CHASIM(Ziraat Fakültesi)

17-EMİNE DURAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

18-İSMAİL ERUL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

19-YUSUF ALABEY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

20-MURAT IŞIK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

21-ONUR GEBEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

22-AHMET CAN BECEREN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

23-BAHADIR YAŞAR ÇABUK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

24-YUSUF GÖKMEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

25-CHAMZA TSAKIR(Veteriner Fakültesi)

26-SEMİH İDİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

27-YAKUP ENES ÇELEBİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

28-ALPEREN GÜNEŞ(Tıp Fakültesi)

29-GÜRKAN FURUNCU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

30-GÖRKEM ARLI(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

31-ALAATTİN ERGÜL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

32-UTKAN MENGÜ ÖZER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

33-ÖMER ÖZAYDIN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

34-YILMAZ UMUT ÜÇOK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

35-HALİLHAN AYDOĞAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

36-YAREN ECEM TERZİOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

37-MUSTAFA ÇATIK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

38-HAMZA KIRÇİÇEK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

39-TUNA DOĞAN DALGIÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

40-ENES GÖRGÜLÜ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

41-ARİF OĞUZBEY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

42-BERKANT MEHMET YAMAN(Ziraat Fakültesi)

43-OLCAY VATANSEVER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

44-SERDAR BÜLBÜL(Ziraat Fakültesi)

45-BERAT DEMİRAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

46-ERAY USTA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

47-MERT CAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

48-MEHMET SONKUR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

49-FURKAN KARADEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

50-HALİT EMRE ÖZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

51-HAKAN MERCAN(Ziraat Fakültesi)

52-ÖMER ŞİMAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

53-YUSUF BERK BERBER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

54-BATUHAN AKDENİZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

55-MEHMET KACAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

56-MELİKŞAH ÖZER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

57-AYŞE NUR ŞAHBAZ(Sağlık Yüksekokulu)

58-ATAKAN SEVİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

59-HAKAN AKPINAR(Ziraat Fakültesi)

60-DOĞAN YILMAZ(Sağlık Yüksekokulu)

61-İBRAHİM DURSUN(Sağlık Yüksekokulu)

62-NİMETULLAH DENİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

63-SELÇUK TÜLÜBAŞ(Ziraat Fakültesi)

64-MUSTAFA SOFRA(Ziraat Fakültesi)

65-ERKAN AKDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

66-UFUK ÇİÇEK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

67-ONAT VARİS(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

68-MEHMET TUNAHAN KÜPELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

69-ONURHAN BAŞ(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

70-MURATCAN ALTINTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

71-NUMAN BIÇAKÇI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

72-ÖMER FARUK EROL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

73-HASRET ANIL ÖZTÜRK(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

74-ALPEREN KÜPELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

75-ABDULLAH TALHA DEMİREL(Tıp Fakültesi)

76-UTKU DAĞLI(Ziraat Fakültesi)

77-MUHAMMED EMİN ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

78-GÖKHAN GÜNAYDIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

79-BATUHAN BERKE ORAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

80-NUMAN KÖKAY(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

81-GAYE GİZEM AVCIOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

82-GÖRKEM ÖZDEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

83-KEMALCAN UYGUNTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

84-BURHANEDDİN AKBABA(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

85-OĞUZHAN KARAMAN(Ziraat Fakültesi)

86-BERKAY CİHAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

87-HASAN UMUT KÖLE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

88-FURKAN ALTUN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

89-AHMET YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

90-ÇETİN SARI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

91-MEHMET ZEKİ ÖZTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

92-FAYSAL AZİZİOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

93-ENES NİŞANCI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

94-TUGAY GİRGİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

95-ALİ AYDINBURUN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

96-PINAR GÜNEŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

97-ERKAN TOPDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

98-ÖZGE NUR GENÇTEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

99-IRAZ KARAMAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

100-TUNAY ŞEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

101-HÜLYA GÜLABİ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

102-ESRA AKYOL(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

103-EMRE SAVAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

104-SEDEF SEÇGİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

105-EMRE YILMAZ(Tıp Fakültesi)

106-HAKAN ÇAKIR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

107-ONUR YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

108-ÖZCAN GÖRMEZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

109-ALİ ASLAN(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)

110-BERK ŞENTÜRK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

111-UFUK ŞİMŞEKOĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

112-ERKUT AYDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

113-CANER YİĞİT ÇİMEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

114-FURKAN YASİN ERTUĞRUL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

115-MEHMET FATİH ÖZBEZEK(Veteriner Fakültesi)

116-MERT ÖZTÜRK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

117-MERT ASLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

118-KÜBRA KOCABIYIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

119-ENES ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

120-TUĞÇE GÖK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

121-KÜBRA ÇARBOĞA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

122-İHSAN ELİAÇIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

123-YAĞMUR AYDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

124-EBRU YILMAZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

125-MUSTAFA AYDIN(Malkara Meslek Yüksekokulu)

126-EMRE BİBER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

127-DUYGU YAMAN(Tıp Fakültesi)

128-TUĞBA YİĞİT(Ziraat Fakültesi)

129-SEDAT ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

130-EMRE DOĞRAMACI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

131-EZGİ YAVUZ(Sağlık Yüksekokulu)

132-FERAT ÇİL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

133-EMİR MUHAMMET DİNÇ(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

134-BUKET AZAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

135-İBRAHİM ORHAN(Fen Bilimleri Enstitüsü)

136-EMRE YAZICI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

137-CÜNEYT SÖNMEZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

138-GAYGISIZ JUMAYEV(Ziraat Fakültesi)

139-SELÇUK HIZARCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

140-GÜLÇİN KARLICA(Ziraat Fakültesi)

141-OĞUZHAN KARAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

142-BERAT FURKAN PAY(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

143-MÜCAHİT İLHAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

144-MERT YIĞIN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

145-HASAN RAHMİ BEDİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

146-YASİN DOĞUKAN HEKİM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

147-HAKAN UĞURLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

148-MERT YALIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

149-BARIŞ AKINAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

150-MEHMET SELÇUK ÖZBAY(Sağlık Yüksekokulu)

151-EMRE BALYEMEZ(Ziraat Fakültesi)

152-VEYSEL ŞAHİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

153-FATMA UZUN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

154-ALPER ALBAYRAK(Tıp Fakültesi)

155-RIDVAN DOĞAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

156-MUSTAFA BERKAY KAHRAMAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

157-CAN DOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

158-ONUR CEM KARAKOÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

159-TUGAY GÜÇEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

160-HAKAN AYDIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

161-SÜMEYYE TÜRKOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

162-FLORYA BUSE ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

163-MAHMUT NURİ ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

164-CEM MELEK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

165-TUĞÇE DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

166-RAHİM BATIKAN MAT(Ziraat Fakültesi)

167-YAREN TEZCAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

168-KEZİBAN NUR ŞİMŞEK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

169-KÜBRA GÜMÜŞAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

170-ÖZGE YÜKSEL(Ziraat Fakültesi)

171-NEZAKET SABIR(Tıp Fakültesi)

172-MERVE KURT(Sağlık Yüksekokulu)

173-KEMAL TANER IŞIK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

174-OKAN İNAM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

175-DOĞUŞ CAN KAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

176-İLKE GÜLTEKİN(Ziraat Fakültesi)

177-TOLGA ASLAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

178-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

179-KEMAL UTKUCAN DURMUŞ(Ziraat Fakültesi)

180-BARIŞ AKYÜZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

181-MERT ALPER EROĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

182-ELİFCAN AKAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

183-ASLI DARICI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

184-EBRU SEVİNÇ(Ziraat Fakültesi)

185-ELİF TAŞ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

186-BARIŞ BOZKURT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

187-AHMETCAN HARMAN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

188-OZAN GÜMÜŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

189-TEVFİKCAN ULU(Ziraat Fakültesi)

190-KAMİL BİLGEN(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

191-BURHAN ADNA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

192-HALİL BOZAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

193-METEHAN GÜNTAV(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

194-ALEYNA ALBAYRAK(Tıp Fakültesi)

195-CEMİL AYDIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

196-ESMANUR DÖNMEZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

197-RABİA GÜNEŞ(İlahiyat Fakültesi)

198-EMİNE KAHRAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

199-KADER ÖZDEMİR(Ziraat Fakültesi)

200-HAMZA ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

201-HAVVA AKSOY(Ziraat Fakültesi)

202-HAKAN DAĞLAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

203-SÜLEYMAN BALIBEY(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

204-GAMZE SEYYAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

205-TÜLAY ÖZKUL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

206-BEYTULLAH TIĞLI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

207-BEYTULLAH TIĞLI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

208-BETÜL ORDU(Ziraat Fakültesi)

209-EBRAR ÜRETÜRK(Ziraat Fakültesi)

210-GUVANCH HANOV(Fen - Edebiyat Fakültesi)

211-ENİS TIKNAS(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

212-DİLAN TATLI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

213-YILMAZ DEMİREL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

214-NİHAT ÖZKAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

215-OZAN ERGEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

216-MUHAMMET ALİ GÜNYELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

217-ELİF KALAYCIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

218-KÜBRA ÇELİK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

219-AYŞE DEMİRTAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

220-FURKAN YAVUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

221-MEHMET SARIHAN(Ziraat Fakültesi)

222-ÇAĞLA İLHAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

223-EVRİM DİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

224-ERKAN CEVHER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

225-HÜSEYİN AY(İlahiyat Fakültesi)

226-FURKAN ARSLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

227-GÜLÇİN ATİLA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

228-DAMLA ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

229-YUNUS KARACAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

230-ABDULLAH KARAKUŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

231-AYŞE ALAN(Ziraat Fakültesi)

232-FATMA DEMİRCİ(Sağlık Yüksekokulu)

233-GAMZE DOKUMACI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

234-ZİYA KAAN TOPALHAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

235-CEMİLE DİLARA KARAGÖZ(Sağlık Yüksekokulu)

236-MUHAMMET ALİ DÜZYOL(İlahiyat Fakültesi)

237-YUNUS TURĞUT(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

238-ÖMER ABDULLAH AYDIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

239-ABDULLAH ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

240-AHMET COŞKUN(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

241-TAYLAN KAAN ATEŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

242-MUSTAFA KADİR DEMİRCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

243-OZAN OKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

244-HÜSEYİN SERHAT DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

245-ALİ YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

246-AMIR SHOMALI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

247-MERTCAN ÖZEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

248-ÖNDER TAŞ(Sağlık Yüksekokulu)

249-HALİT DEMİRKIRAN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

250-GÖZDE AYDIN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

251-FOUAT ALI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

252-SEDANUR YILMAZ(İlahiyat Fakültesi)

253-SELİNAY ERGİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

254-MAHMUT BURAK SAYGILAR(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

255-SERHAT TUNÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

256-İSMAİL ERCAN KIZILTEPE(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

257-EMİRHAN YÜCETÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

258-EDA NUR ARSLAN(Sağlık Yüksekokulu)

259-ÜMİT ÖZDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

260-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

261-BİRCE ACAR(Sağlık Yüksekokulu)

262-VEYSEL AKSU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

263-BORA KARAGÜLMEZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

264-SEMİH ERDEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

265-BATUHAN EMRE ÖZLÜ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

266-TOLGA KAYAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

267-KASIM ÖZDEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

268-BORA ŞAHİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

269-BERKAY TARLACI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

270-SELÇUK GÜNDÜZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

271-KAAN BEDİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

272-MUSA BAYLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

273-FATMANUR ENGİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

274-UMUTCAN KOLTUK(Ziraat Fakültesi)

275-ORHAN YILDIRIM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

276-ŞÜKRÜ TAYFUN KÜÇÜK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

277-CAN KURTTEKİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

278-SARUHAN OMRAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

279-NAZİF BAYRAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

280-MERT CAN DEDE(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

281-ONUR ŞAHİNGÖZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

282-OZAN AYDOĞAN(Ziraat Fakültesi)

283-RAYİF KÖKSÖKEN(Ziraat Fakültesi)

284-ERSİN SÖNMEZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

285-YASİN KALAYCI(Malkara Meslek Yüksekokulu)

286-BURAK ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

287-SELDA KARAÖZBEK(Sağlık Yüksekokulu)

288-NİDA BALKAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

289-BARIŞ YURTSEVER(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

290-DOĞUŞ UZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

291-YUNUS KOCACI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

292-ÇETİN UZUN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

293-DİLAN TAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

294-ADİL CAN GÜMÜŞ(Ziraat Fakültesi)

295-EMİNE YÜKSEL(Ziraat Fakültesi)

296-UĞUR DOĞRU(Tıp Fakültesi)

297-DİDEHAN ŞÜKRAN KÖSEOĞLU(Tıp Fakültesi)

298-DİLA ATEŞ(Tıp Fakültesi)

299-NURİ CİHAN KALFA(Malkara Meslek Yüksekokulu)

300-BURAK TAHA KULOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

301-ERKAN MOLLA(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

302-ONOUR RESIT(Ziraat Fakültesi)

303-MAHMUT ARDA CÖMERTOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

304-ŞENAY ŞİMŞEK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

305-AYCAN YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

306-GÖRKEM TAŞÇI(Veteriner Fakültesi)

307-MEHMET FIRAT İNAN(Ziraat Fakültesi)

308-YAĞIZ SAVRAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

309-HÜSEYİN ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

310-OĞUZHAN SALİM(Tıp Fakültesi)

311-İBRAHİM KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

312-MUHAMMED FETHULLAH EMREAÇIK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

313-MUHAMMED ULUEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

314-DİLŞAH KİŞİN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

315-ŞAHİN KAPLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

316-FATİH YALÇIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

317-MİKAİL KARAKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

318-ÇAĞATAY BAŞBUĞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

319-ERVA SILA MERİÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

320-SERDAR AYOĞLU(Saray Meslek Yüksekokulu)

321-VOLKAN GÖKÇEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

322-MELİKE YILDIRIM(Ziraat Fakültesi)

323-SEMİH ÇELİKER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

324-EMRULLAH ALVUROĞLU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

325-AZAT ATEŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

326-RECEP AKTAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

327-İSMAİL TÜZÜN(İlahiyat Fakültesi)

328-BURAK CAN KOÇYİĞİT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

329-MERT KUTLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

330-MAHMUT DAMBASAN(Ziraat Fakültesi)

331-AYÇA YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

332-HÜSEYİN TUGAY UMAÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

333-MERVE EKİNCİ(İlahiyat Fakültesi)

334-TUĞBA EŞKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

335-BURAK TALHA POYRAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

336-NEJLA AKKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

337-AKIN ÖZDİLEK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

338-OKTAY CANTÜRK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

339-İREM AR(Ziraat Fakültesi)

340-MAHMUT ÖZTÜRK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

341-NACİYE YALTAP(Muratlı Meslek Yüksekokulu)

342-EMRE CAN SIRTIKARA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

343-GİZEM ELİTAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

344-ENES CHOUSEIN(Ziraat Fakültesi)

345-NİZAR OĞUZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

346-BURAK CAN YURDAGÜL(Ziraat Fakültesi)

347-GİZEM AYDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

348-SEDA AKAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

349-KEREM GÖZLÜKLÜ(Fen Bilimleri Enstitüsü)

350-HİVDA YURTSEVER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

351-GAMZE KIZILYAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

352-ERTAN ALTIN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

353-FATİH TETİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

354-CELAL SAĞLIK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

355-SEFA YILMAZGÜÇ(Ziraat Fakültesi)

356-TAHA FURKAN KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

357-TAHA FURKAN KILIÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

358-ATA YÜCEL(Veteriner Fakültesi)

359-ZÜBEYİR FURKAN SÖNMEZ(Sağlık Yüksekokulu)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:429